NAVRCHOLU.cz

Adriatic

Adriatic, Chorvatsko, Istrie, Umag, 15.6.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 131252402

Adriatic

Chorvatsko » Istrie » Umag

Poreč, Hotel starstarAdriatic

Termín:

15.6.2018 - 24.6.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

10 dní

Doprava:

autobus  -12 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
8 560 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Adriatic Guest house komfor
Popis

Adriatic Guest house komfor (hotel Adriatic) je více jak 40 let starý, ale velmi oblíbený hotel, který je situován 50 m od moře v piniovém háji. Hotel nabízí přiměřený komfort pro jednotlivce, rodiny s dětmi, seniory i sportovně založené klienty. Hotel je vhodný pro nenáročné klienty na ubytování.Vybavení hotelu: Hotel je vybaven recepcí, lobby barem, venkovní terasou, vhodnou k příjemnému posezení, sálem pro semináře pro max. 50 osob, restaurací À la carte s místními specialitami a pizzou na pláži, internetovým koutkem.Pokoje: hotel disponuje 119 pokoji - dvoulůžkovými pokoji bez balkonu, s balkonem či balkonem na mořskou stranu. Pokoje jsou vybaveny jednoduchým starším nábytkem, velmi prostě zařízené!. Některé pokoje mají možnost přistýlky.Stravování: polopenze- snídaně a večeře formou bufetu s nápojem k večeři v ceně.Pláže: jsou s betonovými platy, místy vstup pozvolný, místy hloubka.Ke sportovnímu vyžití slouží blízké sportovní centrum s 8 tenisovými dvorci, školou tenisu a dalšími službami, dále pak možnost vodních sportů např. parasailing, windsurfing, šlapadla, kanoe atd.Parkování u hotelu zdarma. Domácí mazlíčci nejsou povoleni.check in od 14-23 hod check out je 12:00 hod.SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 20% PŘI REZERVACI DO 31.1.2018 a 100 % PLATBĚ DO 15.2.2018

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 15% PŘI REZERVACI V OBDOBÍ 1.2-15.3.2018 A 100% PLATBĚ DO 1.4.2018příjezdy možné každý den, min. počet 3 noci, v termínech 22.6.-2.9.2018 5 nocí

Poloha
do 100 m od moře
Vybavení
recepce, restaurace, terasa
Pokoje
S2A- 1/2 SWC - vybavení: WC, koupelna, sprcha, lůžka, S2A- 1/2+1 SWC - vybavení: WC, koupelna, sprcha, přistýlka, lůžka, S2BLK- 1/2 SWC B - Balkón - vybavení: WC, koupelna, balkon, sprcha, lůžka, S2BLK- 1/2+1 SWC B - Balkón - vybavení: WC, koupelna, balkon, sprcha, přistýlka, lůžka, S2BLKM- 1/2 SWC BM - Balkón směrem na mořskou stranu - vybavení: WC, koupelna, sprcha, balkón směr moře, lůžka, S2BLKM- 1/2+1 SWC BM - Balkón směrem na mořskou stranu - vybavení: WC, koupelna, sprcha, přistýlka, balkón směr moře, lůžka, S1A- 1/1 SWC - vybavení: WC, koupelna, sprcha, lůžka
Sport
tenis, vodní sporty
Cena zahrnuje
7x ubytování s polopenzí s nápoji k večeři na osobu, pobytovou taxu, dopravu, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
pojištění storna a léčebných výloh, služby delegáta
Pořadatelem tohoto zájezdu je MEDITERAN travel s.r.o., IČ 27489442.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK