NAVRCHOLU.cz

Arkada

Arkada, Chorvatsko, Střední Dalmácie, ostrov Hvar, Stari Grad, 1.6.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 131792039
Načítám ...
LM


Arkada

Termín:

1.6.2018 - 10.6.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

10 dní

Doprava:

autobus  -14 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
8 180 Kč ()Kategorie hotelu: **+
Ubytování
2lůžk. pokoj směr park - koupelna/WC, SAT/TV, telefon, balkon, možnost přistýlky, 1-2lůžk. pokoj mořská strana - koupelna/WC, SAT/TV, telefon, balkon, stolní ventilátor.
Poloha
centrum rybářského městečka Stari Grad je vzdáleno cca 900 m po promenádě podél moře. Ačkoliv je hotel Arkada starší, díky bohatosti a rozmanitosti služeb je velmi oblíbený. Cca 100 m je oblázková zátoka a přímo před hotelem jsou betonová plata, cca 500 m od hotelu je pláž FKK.
Destinace
Chorvatsko
Hotel
Hotel Arkada
Doporučení
Hotel se nachází na tichém, vzrostlými borovicemi zastíněném poloostrově přímo u členitého pobřeží, které vytváří řadu zátok s kouzelnými oblázkovými plážemi.
Obsazení
X–XXX
Země
Střední Dalmácie - ostrov Hvar
Poznámka
nástup mimo sobotu na ověření. Transfer na ostrov Hvar: autokaroví hosté budou zavezeni do přístavu ve Splitu (ze stejného místa je organizován odjezd, informace prostřednictvím sms/partnera v den odjezdu v dopol. hod.). V přístavu si zakoupíte jízdenku a přepravíte se na ostrov (jízda cca 2 hod do letoviska Stari Grad). Dále za příplatek transfer z přístavu do hotelu (cca 10-15 min.). Můžete využít i místní dopravy. Pro cestu zpět doporučujeme zkrátit si čekání pobytem ve Splitu, kde je v trajektovém terminálu úschovna zavazadel, směnárna, WC. (Cca cena trajektu: Split–Stari Grad – 50 HRK/os./1 směr).

Vybavení
recepce, restaurace, lobby bar, taneční terasa, TV místnost, parkoviště, vnitřní bazén v hotelu (v 7. a 8. měsíci je uzavřen), venkovní bazén s mořskou vodou.
Stravování
polopenze bufetová, za příplatek plná penze (oběd výběr z menu)
Pro děti
dětská postýlka 5 EUR/den.
Služby za poplatek
tenis, stolní tenis, půjčovna horských kol, fitness, sauna, potápěčské centrum.
Pořadatelem tohoto zájezdu je FIRO-tour a.s., IČ 27869237.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK