NAVRCHOLU.cz

Komodor

Komodor, Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Pelješac, Orebič, 17.8.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 131635012

Komodor

Chorvatsko » Jižní Dalmácie » Pelješac » Orebič

Orebič - Perna, Hotel starstarstarKomodor

Termín:

17.8.2018 - 26.8.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

10 dní

Doprava:

autobus  -20 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
7 690 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Komodor hotel
Kategorie hotelu: **
Popis

Hotel Komodor je starší hotel pavilónového typu, leží cca 3 km od města Orebiče v sousedství městečka Kučište, v části zvané Perna, u křišťálově čistého moře s překrásným výhledem na město a ostrov Korčula. Jedná se o starší hotel, všechny pokoje CK ZEMEK jsou částečně renovovány - sociální zařízení, postele, noční stolky, koberce, závěsy. Skříně, okna a lampy zůstaly původní. Pokoje jsou dvoulůžkové a třílůžkové strana k moři (není zaručen pohled na moře), VŠECHNY VYBAVENY LEDNIČKOU A STOLNÍM VENTILÁTOREM - za letních veder neocenitelné. Doporučujeme pro méně náročnou klientelu.Hostům je k dispozici restaurace, aperitiv bar, terasa, TV místnost (možnost uložení zavazadel při příjezdu/odjezdu), malá samoobsluha a stánek s vodními rekvizitami přímo na dvoře hotelu, druhá malá samoobsluha u horní recepce kempu Perna, gril restaurace na pláži s hudebními večery v letních měsících. Hotel nemá funkční výtah.

V přízemí hlavní budovy je jídelna. Vstup do jídelny v plavkách není povolen (polstrované židle). Při první večeři v den příjezdu si vyberete stůl, číšníci Vás zapíší, stůl Vám zůstane po celý pobyt. K večeři salátový bufet bez omezení - lze volit ze 4-5 druhů zeleniny a to rajčata, okurky, krouhané zelí červené nebo bílé, kyselé okurky - chutná obdoba našich "rychlokvašek", červená řepa, papriky, listový salát, k dochucení balsamico a olivový olej.Nápoje i jídlo není možno vynášet ven ani donášet vlastní dovnitř.V recepci lze zakoupit přístup na internet. Doporučujeme raději využít internet na pláži v grill restauraci, kde v případě zakoupení občerstvení či nápojů na vyžádání obdržíte 24 hodinový WI-FI přístup zdarma. V recepci je také možno (mimo víkendy) měnit peníze včetně CZK.Před hotelem se nachází cca 600 m dlouhá oblázková pláž s pozvolným vstupem, vhodná pro děti. Pláž je vzdálena cca 50-200 m od objektu, jsou tu dvě sprchy. Lze zde zapůjčit lehátka za cca 20-25 KN/lehátko/den, slunečníky zde nepůjčují.

Ke sportovnímu vyžití slouží hřiště pro plážový volejbal kousek od sprch, vodní sporty a další. Vynikající podmínky pro windsurfing a potápění, v blízkosti škola windsurfingu. Uložení vlastního surfu si domlouváte individuálně vedle v kempu Perna, přímo v hotelu to není možné.U horní recepce před obchodem zastavuje linkový autobus do Orebiče k trajektišti nebo na opačnou stranu do Viganje a Lovište v zadní části poloostrova Pelješac. Určitě si nenechte ujít návštěvu historické Korčuly, lodě odplouvají z Orebiče nebo přímo z hotelového mola - možno cestovat individuálně i organizovaně. Informace o výletech (nejen Korčula, ale i dále do Dubrovníku, Medzugorje atd.) získáte u našeho delegáta, který zde vykonává delegátské schůzky.Poloha
do 200 m od moře
Vybavení
prodejna se suvenýry, aperitiv bar, restaurace a lá carte, televizní místnost, samoobsluha, parkování
Pokoje
1/2-3 MS, frizider, ventilator - strana moře - vybavení: lednička, sociální zařízení, 1/1 (na vyžádání) - vybavení: sociální zařízení
Sport
plážový volejbal, vodní sporty, hřiště pro míčové hry, bowling
Cena zahrnuje
7x ubytování
7x polopenze - snídaně menší švédský stůl, večeře výběr ze 3 menu+salat bufet+desert, 1 nápoj u večeří - 0,2 l ovocné šťávy nebo vína
úklid pokoje
výměna ručníků 1x týdně
závěrečný úklid
doprava
povinný jednorázový přihlašovací poplatek - 2 EUR/osoba
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
Poznámka
První dítě do 12 let řádné lůžko (3.lůžko) se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

Cena dospělé osoby v 1/1 pokoji je cena při obsazení 1/2 pokoje pouze jednou osobou (single use) - na vyžádání, jedná se o pokoj bez lednice.
Pořadatelem tohoto zájezdu je 101 Cestovní kancelář Zemek, s.r.o., IČ 61682039.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK