NAVRCHOLU.cz

dotované zájezdy 55+

DOVOLENÁ 55+ DO ZAHRANIČÍ                     VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

Kdy jindy, když ne teď?

Děti vyletěly z hnízda a vy máte najednou víc času než dřív? Vyleťte si taky – dotované zájezdy 55+ jsou ten nejlepší způsob, jak si odpočinout od práce a užít si středomořské teplo. Ve spolupráci s Evropskou Unií jsme pro vás připravili výhodné zájezdy pro seniory 55+, které jsou speciálně navržené tak, abyste si je užili právě vy.

Co jsou to dotované zájezdy 55+?

V rámci programu Europe Senior Tourism pořádáme zájezdy do Španělska, na Kypr a do Itálie pro ty z vás, kterým už bylo 55 let a pořád vás láká cestování a poznávání nových končin. Projekt dotuje EU spolu se španělskou, kyperskou a italskou vládou a to tak, že každému nad 55 let přispívá 150 eury. Stejný příspěvek navíc dostane i váš doprovod nehledě na věkové omezení.

Dovolená 55+ není na co čekat!

Cestování pro seniory 55+ je tak zase o něco výhodnější! Středomořské destinace, které můžete v rámci programu dotovaných zájezdů 55+ navštívit, navíc patří k těm nejkrásnějším koutům Evropy. Lákají vás malebné zátoky Andalusie, historická křižovatka kultur Kypr anebo historií prodchnutá Itálie?

Aktivní dovolená 55+ je tou nejlepší volbou, jak si odpočinout od každodenního shonu a sychravého počasí. Cestujte výhodně a vychutnejte si pohodovou středomořskou atmosféru, vynikající španělská vína a vybrané italské delikatesy!