NAVRCHOLU.cz

Léto 2018

CHYŤTE SI NEJVÝHODNĚJŠÍ SLEVU PŘI VČASNÉM NÁKUPU ZÁJEZDU!

Záleží jen na vás, kolik bude vaše dovolená stát.
Přijďte včas a ušetříte

 

Cestujete s dětmi?

  • Nabídku lze využít ve vybraných hotelech a ve vybraných termínech (bližší informace najdete v popisu hotelu nebo u vašeho prodejce). Platí pro 1 dítě ubytované na pokoji se 2 dospělými osobami cestujícími za základní katalogovou cenu. Neplatí pro časově zvýhodněné ceny.

VYUŽIJTE I DALŠÍCH VÝHOD VČESNÉHO NÁKUPU ZÁJEZDU DO 31.3.2018

>>  Zvýhodněná záloha pouze 1 500 Kč / osoba
Platí pro vybrané lety – viz. informace v úvodu každé destinace. Podrobné podmínky a informace naleznete ve Všeobecných podmínkách účasti na zájezdech, bod 3.

>>  Sleva 50 % na cestování v Travel Plus comfort
Platí pro držitele zákaznických karet do vyčerpání kapacity na letech na Kapverdy.

>>  Změna zájezdu zcela ZDARMA
Váš zájezd změníme zcela zdarma do 10 dnů před odletem. Podrobné informace ve Všeobecných podmínkách účasti na zájezdech, bod 6.

>>  Prioritní místo ZDARMA
Platí pro držitele zákaznických karet na vybraných charterových letech do vyčerpání kapacity - viz. informace v úvodu destinace.

>>  Parkování ZDARMA či za zvýhodněné ceny
Při objednání zájezdu do 31. 12. 2017 parkování ZDARMA. Při objednání zájezdu do 31. 3. 2018 ZVÝHODNĚNÁ CENA parkování. Bližší informace v sekci „Parkování u letiště“.

Upozornění:
Ceny uvedené v tomto katalogu nelze kombinovat se žádnými dalšími slevami a nabídkami neuvedenými na této stránce. Držitelé zákaznických karet mohou k těmto cenám využít finanční bonus ze zákaznické karty. Nabídka „Dítě zcela zdarma“ platí pouze v případě využití základní katalogové ceny, nelze využít se zvýhodněnou cenou platnou pro 1., 2., 3. a 4. vlnu slev za včasný nákup.

 

 

Prolistujte si katalogy na léto 2018 online 

  Turecko, Bulharsko, Tunisko  Itálie, Řecko, Madeira