NAVRCHOLU.cz

Maďarsko - Bükfürdö

Bükfürdő - prvotřídní osvěžení, relaxace a regenerace                                                Kdy jedeme?

Jedny z nejznámějších a nejoblíbenějších evropských léčebných lázní, otevřených plaveckých bazénů a zážitkových lázní a druhé největší maďarské lázně s nejmodernějším světem sauny a speciálním Lékařským wellness střediskem se těší na vaši návštěvu v Bükfürdő s nabídkou perfektní relaxace pro všechny generace. Lázně umístěné na 14 hektarech jsou skutečným lázeňským komplexem se 32 bazény a vodní plochou přesahující 5200 m2. Naše bazény jsou napuštěny léčivou vodou o teplotě 32 až 38 °C, plavecké bazény vodou teplou 26 až 28 °C a pro nejmenší jsou přichystána brouzdaliště, která mohou používat jen oni a kde se mohou vycákat v bezpečném prostředí. Oba skluzavkové komplexy v lázních ve vás zdarma zanechají nezapomenutelné zážitky. Po koupeli si děti mohou chvíli hrát na nejmodernějším hřišti; dospělým toužícím po odpočinku jsou nabízena rozlehlá útočiště a pohodlná lehátka zcela zdarma.

Milovníci pohybu jsou po celý rok očekáváni na sportovních hřištích (plážový volejbal, plážová házená, foot-tenis, badminton, plážový fotbal, streetball, stolní tenis) a při organizovaných sportech a zábavných programech.

Počínaje letošním létem se těšíme na vaši návštěvu se zcela novými nabídkami. Díky investicím, které se staly skutečností díky Novému maďarskému plánu rozvoje, nabízejí lázně ničím nerušený odpočinek v rozsáhlých zónách odpočinku s lehátky připravenými pro vás zdarma. Pro děti byl vybudován nový dětský bazén a rovněž trojdílný skluzavkový complex. Po vycákání si mohou malí užít zábavy s hračkami v naší herně. A opravdu odvážní si užijí zábavy na skluzavkách začínajících uvnitř lázní a kroutících se vně lázeňských zdí, na kterých připraví skutečnou tobogánovou zábavu světelné a barevné efekty.

Naši bývalou saunu s nízkou kapacitou nahradil větší svět sauny pro 150 lidí, který byl vybudován pro opravdové milovníky sauny. Tepidárium, parní lázně, infračervené i finské sauny, ledovou kabinu, aromasaunu a venkovní finskou saunu přivítají hosté, kteří očekávají odpočinek a osvěžení. Odpočinek po pobytu v sauně přinese vnitřní odpočinková zóna sauny dimenzovaná až pro 100 lidí a vzdušné zahrady sauny. Vnitřní i vnější ochlazovací bazény, Jacuzzi a Kneipův bazén doporučujeme použít na závěr skvělého saunování.

K pohodlí našich hostů byla otevřena vnitřní restaurace s otevřenou kuchyní, ve které si kulinářské speciality a lahodné zdravé pokrmy může vychutnávat až 200 lidí najednou – přičemž nemusí ani opustit prostor lázní.

Jako nový prvek našich služeb bylo vybudováno Lékařské wellness středisko, kde poskytujeme léčení formou wellness a fitness, sloužící k ochraně zdraví pod dohledem výborných lékařských specialistů. Spolu s našimi relaxačními a exotickými masážemi, kondičními prohlídkami a termální lázeňskou péčí poskytují našim hostům perfektní regeneraci a harmonii.

S novým rozvojem se staly naše lázně vůči hostům více přátelskými. Po vstupu novým vchodem snáze zvolíte tu část lázní, kterou chcete použít. Jednotlivá zařízení – jako léčebné lázně a vnější plavecké bazény, zážitkové koupele a svět sauny – mohou být využity samostatně, takže můžete jít jen do sauny, do léčebných lázní nebo do zážitkových koupelí a s pomocí kombinovaných vstupenek můžete získat širší paletu služeb za sníženou cenu. Oddělené části pracují v různých otvíracích hodinách, takže můžete přijít do Bükfürdő dokonce ve večerních hodinách relaxovat do sauny, Jacuzzi nebo pod blahodárnýma rukama našich výborných masérů, případně jen nechat za sebou každodenní stres.