NAVRCHOLU.cz

o nás

Kdo jsme?

jsme rodinnou cestovní kanceláří, původně agenturou, založenou na sklonku roku 1998. Naše práce byla, je a vždy bude založena na maximální ochotě, spolehlivosti a mimořádném individuálním přístupu ke každému klientovi. Touto filozofií jsme získali v našem regionu oblíbenost a pevné místo na trhu cestovního ruchu. Okruh zákazníků dynamicky narůstá a výsledky naší spolehlivé práce se nám vrací spokojeností zákazníků, kteří se opětovně vracejí a šíří naše dobré jméno mezi své přátele a známé.

  

Naše výhody:

1) všechny námi organizované zájezdy nebo výlety vždy doprovází někdo z rodiny !!

2) snažíme se využívat různých příležitostí k předsezonním pracovním cestám do oblíbených míst našich klientů, tak abychom byli schopni zájemcům sdělit různé informace, rady před cestou, co například navštívit v místě pobytu, apod. Tím alespoň částečně "vybavujeme" své klienty cennými informacemi a nestává se nám, že by se klienti vraceli po dovolené rozhořčeni, naopak nám děkují za poskytnuté informace, které je připravili na pobyt a věděli "do čeho jedou..."

3) při prodeji zájezdů od partnerských cestovních kanceláří víme že, touroperátoři většinou nezajišťují pro cestující zákazníky z menších měst a měst mimo dálnice svozy na letiště a i trasy autobusů se těmto menším městům vyhýbají, bereme tuto službu na sebe a našim zákazníkům nabízíme možnost využít naší služby - svozu na letiště a zpět přímo od vašeho bydliště!!

Službu vykonáváme osobním vozem a mikrobusem, takže uspokojíme jak dvojice tak i vícečlenné rodiny, nebo přátele a jiné skupinky. Pro každého po dohodě zajedeme i do "nejzapadlejší" vesničky našeho regionu. Službu již začínají využívat i klienti z jiných regionů než jen z Příbramska, Březnicka, Rožmitálska, Dobříšska,Sedlčanska, atd...

4) platby za zájezdy lze provádět buď v hotovosti přímo u nás v kanceláři nebo na naše bankovní účty, zařídíme Vám také faktury na zaměstnavatele pro získání zaměstnavatelských bonusů a příspěvků na čerpání dovolené.

5) přijímáme všechny běžné poukázky - Sodexo, Šek dovolená, Multipasy, Benefity aj...

6) nabízíme pravidelné zasílání aktuálních nabídek LAST MINUTE na Vaše emailové adresy, případně své potencionální klienty telefonicky kontaktujeme po zadání jejich požadavků v momentě kdy se objeví „jejich“ zájezd

7) zakládáme si na individuálním přístupu a přátelském prostředí při vybírání Vašeho zájezdu, kdy si uvědomujeme, že většina z Vás na dovolenou usilovně a namáhavě spoří celý rok, to vše ve Vás určitě zanechá pocit správně vybraného místa pro nákup Vaší dovolené

 

S kým spolupracujeme?

Spolupracujeme pouze s renomovannými cestovními kancelářemi z celé České republiky a několika zahraničními partnery. Hledíme na to, abychom smlouvy o obchodním zastoupení uzavírali pouze s cestovními kancelářemi, které mají dlouholetou tradici a především uzavřené zákonné pojištění proti úpadku. Tím se snažíme v maximální míře minimalizovat rizika.

Snažíme se pomáhat Dětskému tanečnímu souboru Kamýček a podporujeme florbalový klub FBC Žraloci Příbram