NAVRCHOLU.cz

Potápění v Hurghadě

Rudé moře patří mezi nejproslulejší a nejnavštěvovanější potápěčská místa na světě. Přispívá k tomu jedno z nejčistších, nejslanějších a nejteplejších moří na světě, ve kterém naleznete nádherné korálové útesy s pestrobarevným spektrem nevídaného množství různorodých podmořských rostlin a živočichů. Svoji nespornou pozitivní roli sehrává i fakt, že tento ráj je od Evropy jen pár hodin letu, Nic tak nebrání tomu, aby mohl podvodní svět poznat skutečně každý.

Potápění v Egyptě   Potápění v Egyptě

Hurghada patří mezi nejoblíbenější turistická letoviska v Egyptě. Celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápění. V délce více než 50 km jsou podél pobřeží rozložena ubytovací zařízení. Jsou zde dlouhé pláže z jemného písku i korálové útesy podél břehu, to nejkrásnější ale naleznete při výpravě lodí.

  UBYTOVÁNÍ

Můžete si vybrat jakékoliv ubytování dle naší nabídky v závislosti na Vašich požadavcích a představách. Potápěčské programy probíhají v centru Synus Divers. Z blízkých hotelů můžeme doporučit hotel Sunny Days El Palacio.

  POTÁPĚNÍ

V níže uvedených cenách potápěčských programů je zahrnut doprovod česky nebo anglicky hovořícího instruktora/ divemastera (dle standardů PADI), lehký oběd na lodi, zátěž a plná láhev.

  POTÁPĚČSKÉ PROGRAMY PRO CERTIFIKOVANÉ POTÁPĚČE

Zahrnují dva ponory denně z lodi s každodenním návratem do potápěčského centra a následným transferem do hotelu.

• jednodenní potápění   790 Kč
• dvoudenní potápění   1 290 Kč
• třídenní potápění   2 020 Kč
• pětidenní potápění   2 800 Kč

 

Potápění v Egyptě   Potápění v Egyptě

  KURZY

Kurzy jsou pořádány podle nejrozšířenějšího výcvikového systému na světě PADI. Úspěšný absolvent kurzu získá mezinárodní potápěčskou licenci (35 USD, platba na místě). Kurzy probíhají v českém nebo anglickém jazyce.

• PADI Open Water (4 dny)   5 500 Kč
• PADI Advanced Open Water (2 dny)   4 200 Kč

 

Zapůjčení kompletní výstroje

  • na 1 den 15 USD

Program pro nepotápěče

  • Introdive 800 Kč

Cena zahrnuje zapůjčení výstroje, úvodní přednášku a dva ponory v doprovodu instruktora.