NAVRCHOLU.cz

Potápění v Marsa alam

Rudé moře patří mezi nejproslulejší a nejnavštěvovanější potápěčská místa na světě. Přispívá k tomu jedno z nejčistších, nejslanějších a nejteplejších moří na světě, ve kterém naleznete nádherné korálové útesy s pestrobarevným spektrem nevídaného množství různorodých podmořských rostlin a živočichů. Svoji nespornou pozitivní roli sehrává i fakt, že tento ráj je od Evropy jen pár hodin letu, Nic tak nebrání tomu, aby mohl podvodní svět poznat skutečně každý.

Potápění v Egyptě   Potápění v Egyptě

Marsa Alam je zatím málo objevenou vynikající potápěčskou lokalitou. Díky své poloze v jižní části Egypta je zde velmi příjemné klima i v zimním období, málo navštěvované křišťálově čisté moře pak skrývá nádherný podmořský svět srovnatelný s vyhlášenými lokalitami v Sharm El Sheikhu.

  UBYTOVÁNÍ

Můžete si vybrat jakékoliv ubytování dle naší nabídky v závislosti na vašich požadavcích a představách. Potápěčské programy konané z Marsy probíhají v potápěčském centru hotelu Oriental Bay.

  POTÁPĚNÍ

V níže uvedených cenách potápěčských programů je zahrnut doprovod anglicky hovořícího instruktora/ divemastera (dle standardů PADI), zátěž a plná láhev. Doporučujeme, abyste si při objednávce zájezdu uzavřeli speciální pojištění, které kryje zdravotní rizika při potápění.

  POTÁPĚČSKÉ PROGRAMY PRO CERTIFIKOVANÉ POTÁPĚČE

Zahrnují dva ponory denně ze břehu s každodenním návratem do potápěčského centra a následným transferem do hotelu. V případě zájmu o ponory ze břehu v lokalitách vzdálenějších od potápěčského centra je na místě nutno uhradit cenu za transfer z/do potápěčského centra na příslušné místo.

  • jednodenní potápění      1 230 Kč
  • třídenní potápění             3 120 Kč
  • pětidenní potápění          4 900 Kč

Potápění v Egyptě   Potápění v Egyptě

  KURZY

Kurzy jsou pořádány podle nejrozšířenějšího výcvikového systému na světě PADI. Úspěšný absolvent kurzu získá mezinárodní potápěčskou licenci (30 EUR, platba na místě). Kurzy probíhají v anglickém jazyce.

  • PADI Open Water (4 dny) 6 460 Kč
  • PADI Advanced Open Water (2 dny) 6 020 Kč

  ZAPŮJČENÍ KOMPLETNÍ VÝSTROJE

  • na 1 den 25 €

  PROGRAM PRO NEPOTÁPĚČE

  • Introdive 1 340 Kč

Cena zahrnuje zapůjčení výstroje, úvodní přednášku a dva ponory v doprovodu instruktora.