NAVRCHOLU.cz

Potápění v Sharm El Sheikhu

Rudé moře patří mezi nejproslulejší a nejnavštěvovanější potápěčská místa na světě. Přispívá k tomu jedno z nejčistších, nejslanějších a nejteplejších moří na světě, ve kterém naleznete nádherné korálové útesy s pestrobarevným spektrem nevídaného množství různorodých podmořských rostlin a živočichů. Svoji nespornou pozitivní roli sehrává i fakt, že tento ráj je od Evropy jen pár hodin letu, Nic tak nebrání tomu, aby mohl podvodní svět poznat skutečně každý.

Potápění v Egyptě   Potapění v Egyptě

Jméno Sharm El Sheikh má již po mnoho let mezi potápěči magické kouzlo. Je Mekkou potápění – naleznete zde unikátní korálové útesy s fantastickým podmořským životem. Útesy se táhnou podél pobřeží, což umožňuje velmi lehký přístup k těm nejúžasnějším místům.

  UBYTOVÁNÍ

Můžete si vybrat jakékoliv ubytování dle naší nabídky v závislosti na Vašich požadavcích a představách. Potápěčské programy probíhají v centru Wave diving center. Z blízkých hotelů můžeme doporučit Reef Oasis, El Faraana a Hilton Waterfalls.

  POTÁPĚNÍ

V níže uvedených cenách potápěčských programů je zahrnut doprovod česky nebo anglicky hovořícího instruktora/ divemastera (dle standardů PADI), zátěž a plná láhev. Doporučujeme, abyste si při objednávce zájezdu uzavřeli speciální pojištění, které kryje zdravotní rizika při potápění.

  POTÁPĚČSKÉ PROGRAMY PRO CERTIFIKOVANÉ POTÁPĚČE

Zahrnují dva ponory denně s každodenním návratem do potápěčského centra a následným transferem do hotelu.

  • jednodenní potápění     950 Kč
  • třídenní potápění        2 670 Kč
  • pětidenní potápění     4 510 Kč

Potapeni v Egypte   Potápění v Egyptě

  KURZY

Kurzy jsou pořádány podle nejrozšířenějšího výcvikového systému na světě PADI. Úspěšný absolvent kurzu získá mezinárodní potápěčskou licenci (35 USD, platba na místě). Kurzy probíhají v českém nebo anglickém jazyce.

  • PADI Open Water (4 dny)                      6 530 Kč
  • PADI Advanced Open Water (2 dny)   4 660 Kč

  ZAPŮJČENÍ KOMPLETNÍ VÝSTROJE

  • na 1 den 17 $

  PROGRAM PRO NEPOTÁPĚČE

  • Introdive 1 250 Kč

Cena zahrnuje zapůjčení výstroje, úvodní přednášku a jeden ponor v doprovodu instruktora.